Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Obecnie kończyły naukę dwie klasy: III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej. Po reformie oświaty była to ostatnia klasa gimnazjalna. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i przekazaniem go następcom. Po odśpiewaniu hymnu szkoły odbyło się ślubowanie absolwentów. Pani Dyrektor Gabriela Panknin wręczyła świadectwa z wyróżnieniem. Absolwenci otrzymali świadectwa od wychowawców. Następnie odbyło się nagradzanie uczniów: prymusika pierwszego etapu edukacyjnego Juliana Ziółkowskiego, prymusa szkoły podstawowej Marcina Wnuka oraz prymusa gimnazjum Weroniki Sikora. Pan Przemysław Paterek wręczył nagrody najlepszym sportowcom Marcinowi Wnuk i Wiktorii Szyperskiej. Pani Dyrektor podziękowała rodzicom, którzy szczególnie wyróżnili się w pracy na rzecz szkoły w minionym roku. Na zakończenie życzyła wszystkim udanych wakacji i powrotu z nich w zdrowiu.