Wyjazd uczniów na baśń muzyczną pt. „W tajemniczej krainie krasnali”

Dnia 20 października 2017 r. odział przedszkolny, klasa druga i trzecia szkoły podstawowej wraz z opiekunkami : panią Marią Krause, Iwoną Tusznio oraz Agnieszką Jańczyk udały się do Sępólna Krajeńskiego na baśń muzyczną pt. „W tajemniczej krainie krasnali” przygotowaną przez Teatr Muzyczny „Duduś” z Łodzi.

To przepiękne widowisko przeznaczone było dla najmłodszych dzieci. Specjalnie przygotowana scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka i profesjonalny ośmioosobowy zespół teatralny wprowadziły małych widzów w zaczarowany i magiczny świat baśni. Świetna zabawa, wesołe piosenki, ciekawa gra autorów wywołała uśmiech i zachwyt, wnosząc wiele radości w serca widzów, jednocześnie ucząc ich właściwego postępowania wobec rówieśników i dorosłych.

W trakcie spektaklu organizowane były wesołe konkursy, za które mali uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami.
Nagrody otrzymali :

• Rozalia Bilicka z klasy 2
• Damian Sperka z klasy 3
• Cyprian Mróz z klasy 3

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wspólną i miłą zabawę.