Szkolna wigilia 2016

W tym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie wystąpili w inscenizacji utworu „Opowieść wigilijna”. Opowiadała ona o nieszczęśliwym, nieczułym i skąpym Scrooge’u, który pod wpływem spotkań z duchami zmienia się w dobrego i życzliwego wobec innych człowieka. Swoje role doskonale odegrali uczniowie klas I-III gimnazjum z pomocą uczniów klas V i VI SP. W rolę Scrooge’a wcielił się uczeń klasy III gimnazjum Patryk Hippler. Po występie starszych kolegów swoje umiejętności taneczne i muzyczne zaprezentowali też uczniowie klas I i III SP. Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia i rozdała opłatek nauczycielom. Następnie wychowawcy ze swoimi podopiecznymi udali się do klas, gdzie zasiedli do wigilijnej wieczerzy i oczywiście obdarowali się upominkami. Każdą klasę odwiedził też Gwiazdor. Na zakończenie tego uroczystego dnia nawet nauczyciele zostali obdarowani prezentem od Gwiazdora.