Misie, miśki, misiaczki

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie przybyły ze swoimi właścicielami w piątek do szkoły, aby bawić się i świętować . W tym dniu uczniowie klasy drugiej, trzeciej i przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Naszą uroczystość rozpoczęliśmy od przywitania wszystkich dzieci i ich misiów. Następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację o historii pluszowego misia, a klasa druga recytowała wiersze o misiach. Była również prezentacja pt. ,,Ciekawostki o niedźwiedziach” , którą zaprezentowała nam koleżanka z siódmej klasy. Rozstrzygnięty też został konkurs plastyczny ,,Mój przyjaciel Miś”. Ten dzień w szkole był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Organizator: Maria Komza