Konkurs Piosenki Angielskiej i Nie Tylko

7 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Jastrzębcu odbył się już VI Konkurs Piosenki Angielskiej I Nie Tylko.
Uczniowie przybyli z Zespołu Szkół w Pęperzynie, ze Szkoły Podstawowej w Runowie, z Zespołu Szkół w Sypniewie, ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Więcborku oraz ze Szkoły Podstawowej w Zakrzewku; łącznie zjawiło się 28 osób. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów.
Uczestnicy konkursu wystąpili w trzech kategoriach: kategoria I- Szkoła Podstawowa, klasy 1-3, kategoria II- Szkoła Podstawowa, klasy 4-6, kategoria III- Gimnazjum.
W kategorii II 1 miejsce zajęła Emilia Stefaniak, 2 miejsce- Maria Włodarczyk, 3 miejsce- Mikołaj Paterek. W kategorii III 1 miejsce- Małgorzata Brączyk, 2 miejsce- Katarzyna Kiedos, 3 miejsce- Agata Bachusz.
Tegorocznymi sponsorami byli: Rada Rodziców szkoły w Jastrzębcu, Ks. Piotr Pieniążek z parafii Wielowicz, Bank Spółdzielczy w Więcborku oraz wydawnictwo Macmillan.

Organizatorzy:
Bożena Jutrowska