Klasa I na basenie

21 kwietnia klasa pierwsza z opiekunami panią Ewą Mróz, panią Beatą Maciejewską, panią Anią Rygielską oraz wychowawcą, udała się na basen do Złotowa. Celem wyjazdu było propagowanie wśród dzieci zdrowego trybu życia, zachęcenie do czynnego uprawiania sportu oraz integracja zespołu klasowego. Na basenie uczniowie korzystali z wszelkiego rodzaju atrakcji jakie oferuje pływalnia. Dzieci pływały, nurkowały, zjeżdżały na zjeżdżalni. Zabawom nie było końca, niestety po godzinie dobrej zabawy trzeba było wyskakiwać z wody i wracać do domu. Wspólnie spędzony czas przyniósł dzieciom oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Wyjazd klasy I na basen był możliwy dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców. Pierwszoklasiści zapracowali na wyjazd organizując w szkole sprzedaż ciast w tłusty czwartek.
Wychowawca kl. I: Maria Komza