Kiermasz bożonarodzeniowy

Dnia 3 grudnia 2016 r. uczniowie, nauczyciele i rada rodziców zorganizowali w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy.
Otwarcia imprezy dokonała pani dyrektor Gabriela Panknin, która przywitała wszystkich gości i zaprosiła do obejrzenia przygotowanego przez klasę czwartą wraz z opiekunami – p. Moniką Frąckowiak, p. Dorotą Wnuk, p. Hanną Malak, p. Teresą Grolewską – przedstawienia pt. „Wigilia w autobusie”. Jego scenariusz pokazał, jak w obliczu wspólnego nieszczęścia obcy sobie ludzie potrafią być razem. Inscenizację zakończyła kolęda zaśpiewana wspólnie przez uczniów i nauczycieli.
Po przedstawieniu p.Dyrektor wraz z p.Iwoną Tusznio podziękowały wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania ozdób świątecznych, wręczyły upominki i dyplomy.
Później odbył się bożonarodzeniowy kiermasz. Można było tutaj kupić : poduszki, torby na prezenty, świąteczne ozdoby, a nawet piernikowe domki, a także „ szczęśliwe losy” przygotowane przez klasę IV. Dzięki profesjonalnym fryzjerkom można było także zapoznać się z najnowszymi trendami fryzjerskimi.
Kiermasz był także okazją do tego, aby spotkać się ze sobą, porozmawiać przy kawie i domowych wypiekach, które można było zakupić w szkolnej kawiarence.
Atmosfera panująca podczas kiermaszu wprowadziła wszystkich w nastrój przedświąteczny.
Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na dofinansowanie zakupu świątecznych paczek dla dzieci.

Iwona Tusznio