Dzień Nauczyciela

13 października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyło się przedstawienie pt. „ Szkoła tańca nowoczesnego”, w którym aktorami byli uczniowie klasy piątej. Występ miał charakter komediowy. Aktorzy rozbawili swoich widzów, w szczególności nauczycieli (uczniowie zmierzyli się z rolą nauczyciela), ale również zaprezentowali swoje umiejętności taneczne; indywidualnie i zespołowo. Przedstawienie bowiem zakończyło się wspólnym tańcem aktorów w rytm znanej piosenki „ Despacito.” W rytm tej melodii występujący chłopcy i dziewczęta przyprowadzili każdego nauczyciela na środek sali. Wręczono wszystkim symboliczną różę. Przewodnicząca szkoły w imieniu całej społeczności uczniowskiej złożyła życzenia nauczycielom, a zastępca wręczył na ręce pani Dyrektor upominek. Na tą uroczystość niespodziankę dla nauczycieli przygotowała również klasa II i III gimnazjum. Zaśpiewali piosenkę Marka Grechuty pt. „ Dni, których nie znamy”. Również z tej okazji gimnazjaliści napisali tekst pt. „ Naucz się” do znanej melodii. Swoją piosenkę zaprezentowali w trakcie trwania uroczystości. Na zakończenie, dziękując swoim pedagogom, uczniowie zgromadzeni na sali zaśpiewali im 100 lat.
Opiekun Samorządu