Bal karnawałowy

W piątkowe popołudnie, 5 lutego, odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów klas 0, I, II, III – bal karnawałowy. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę wróżek, czarodziejów, czarownic, kowbojów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił klaun Bobek, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez klauna Bobka. Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci mogły pobawić się z kolegami, a także rodzicami i nauczycielami. W przerwie na uczestników zabawy czekał słodki poczęstunek. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili, a tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upłynął szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie dla wszystkich niezapomniany. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, a w szczególności Radzie Rodziców – serdecznie dziękujemy!

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
i oddziału przedszkolnego