Bal gimnazjalny 2016

Dnia 14 czerwca 2016 roku o godzinie 17:00 odbył się Bal Gimnazjalny. Organizatorami byli: klasa 3 gim. i klasa VI. Zaproszone zostało całe gimnazjum wraz z wychowawcami oraz pracownicy szkoły. Około godziny 17:30 Pani Dyrektor oficjalnie powitała wszystkich gości. Później rozpoczęły się tańce. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, tańcząc przy muzyce granej przez profesjonalnego DJ-a. Jedzenie przygotowane przez mamy było wyśmienite i każdemu smakowało. Około godziny 20:00 dwoje uczniów klasy 3 gim. Wprowadziło na salę, przy specjalnej muzyce, tort. Trzeciogimnazjaliści wraz z wychowawczynią, Panią Bożeną Jutrowską, pokroili tort i poczęstowali nim wszystkich gości. Godzinę przed zakończeniem balu dowiedzieliśmy się, że królową balu została Karolina Dura, a królem Kajetan Baczyński. Impreza skończyła się około godziny 23:00.

Uczniowie klasy III gimnazjum:
Karolina Dura i Jakub Krzywizna