Wigilia szkolna

Dnia 22 grudnia 2017 r. w naszej szkole tradycyjnie jak co roku odbyła się wigilia szkolna i jasełka.
Uczniowie przygotowali pomieszczenia klasowe do uroczystości, rodzice natomiast pyszne potrawy wigilijne tj. barszcz czy pierogi .
Następnie wszyscy udali się wraz z zaproszonymi gośćmi na salę gimnastyczną, aby obejrzeć jasełka w wykonaniu uczniów klasy V SP i III gimnazjum pod kierunkiem p. M.Wilkowskiej – Marach.
Przesłaniem tegorocznych jasełek było nawrócenie, to, że Bóg rodzi się w każdym człowieku i każdy z nas musi dążyć do tego, aby odnaleźć swoje Betlejem.
Uczniowie byli tak wiarygodni w odtwarzanych rolach, że prezentowali się na scenie jak prawdziwi aktorzy, oddawali emocje, uczucia i stworzyli niepowtarzalny świąteczny nastrój.
Wystąpili :
Herod- J.Kobus