Ślubowanie klasy pierwszaj

28 października 2019 r. miała miejsce w naszej szkole uroczystość ślubowania na uczniów dzieci z klasy pierwszej. Pierwszoklasiści  z dumą zaprezentowali swój program artystyczny. Śpiewając piosenki i deklamując wiersze udowadniali, że jest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia. Niezwykle podniosłym momentem podczas uroczystości  było złożenie przyrzeczenia na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała pani dyrektor Gabriela Panknin. Ta szkolna uroczystość dostarczyła pierwszakom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów. Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole przyniesie naszym pierwszoklasistom  wiele radosnych chwil.