Konkurs piosenki

22 marca 2016 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Jastrzębcu odbył się już V Konkurs Piosenki Angielskiej I Nie Tylko.
Uczniowie przybyli z Zespołu Szkół w Pęperzynie, ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Sypniewie, ze Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Więcborku oraz ze Szkoły Podstawowej w Zakrzewku; łącznie zjawiły się 34 osoby.
Uczestnicy konkursu wystąpili w czterech kategoriach: kategoria I- Szkoła Podstawowa, klasy 1-3, kategoria II- Szkoła Podstawowa, klasy 4-6, kategoria III- Gimnazjum, kategoria IV- Szkoła Średnia.
W kategorii II 1 miejsce zajęła Julia Kamińska, 2 miejsce- Agata Bachusz, 3 miejsce- Jagoda Wrzesińska. W kategorii III 1 miejsce- Jakub Walewski, 2 miejsce- Luiza Gracz, 3 miejsce- Małgorzata Brączyk. W kategorii IV 1 miejsce- Martyna Olszewska, 2 miejsce- Krzysztof Golec.
Tegorocznymi sponsorami byli: Rada Rodziców szkoły w Jastrzębcu, Ks. Piotr Pieniążek z parafii Wielowicz, Bank Spółdzielczy w Więcborku oraz wydawnictwo Macmillan.

Bożena Jutrowska
Przemysław Paterek