Ostatni dzień nauki w klasie III

22 czerwca 2017 r. to nasz ostatni dzień nauki w klasie III. Postanowiliśmy spędzić go inaczej niż dotychczasowe dni w szkole. Pomysłodawcami były, jak zwykle, nasze wspaniałomyślne koleżanki: Ala i Nadia. Tym razem postanowiły zaprosić na lekcje pana Jana Walkosza (prywatnie dziadka Ali) wraz z kucykiem. Okazało się, że możemy nie tylko obejrzeć kucyka, ale nawet na nim jeździć po boisku szkolnym i to po kilka razy. Wsiąść mógł każdy, kto nie ważył więcej niż 75 kg i nie bał się kucyka.
Pozostałą cześć dnia spędziliśmy na zabawach integracyjnych, np.: „ Cztery kąty i piec piąty”, „ Co się zmieniło” i „Pomidor”.
Na koniec udaliśmy się z pozostałymi uczniami naszej szkoły na mszę św. w Karolewie, gdzie spoczywają pomordowani w czasie wojny mieszkańcy naszej wsi i okolic.
Dziękujemy panu Janowi Walkoszowi za to, że kolejny raz chciał poświęcić swój czas dla nas.

Tekst: Klasa III