Oddział przedszkolny i klasa trzecia na wycieczce w Więcborku

22 maja dzieci z przedszkola wraz z klasą trzecią wybrały się na wycieczkę do Więcborka. Pierwszym punktem wycieczki była Biblioteka Publiczna. W bibliotece przywitała nas Królewna Śnieżka, która opowiedziała nam o pracy biblioteki. Dzieci z dużym zainteresowaniem zapoznały się z nowym miejscem. Drugim punktem wycieczki była fabryka mebli Gabi. Dzieci zobaczyły tam cały proces produkcji  mebli oraz ekspozycję gotowych wyrobów. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał serce wycięte z pianki tapicerskiej, będzie to prezent dla mam z okazji Dnia Matki.

Oddział przedszkolny i klasa trzecia na wycieczce w Więcborku

                                                                                              Tekst i foto: Maria Komza