Świąteczne warsztaty plastyczne w klasie II

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego też aby w naszej klasie zagościła świąteczna atmosfera w dniu 6 grudnia odbyły się warsztaty plastyczne. Wzięli w nich udział uczniowie wraz z rodzicami, a poprowadziła je pani Brygida Fertykowska, plastyczka z MGOK w Więcborku. Pani Brygida pokazała nam, jak zrobić proste ozdoby bożonarodzeniowe z papieru. Były wśród nich mikołaje, aniołki, piękne choinki oraz śniegowe płatki. Na dwie godziny nasza klasa zamieniła się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też czas na miłe pogawędki. Wykonane ozdoby zawisły na szkolnej choince. Dziękujemy rodzicom i pani Brygidzie za udział w warsztatach.

Wychowawca: Maria Komza