Kulig

Dnia 23 stycznia 2018r. dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym mogliśmy uczestniczyć w kuligu szkolnym. Klasy II gimnazjum i V z VII szkoły podstawowej, pod opieką wychowawców i rodziców, uczestniczyły w zorganizowanym kuligu.
Ten dzień był wyjątkowo mroźny i śnieżny, więc nasza radość była podwójna.
Po dwóch pierwszych lekcjach udaliśmy się do posiadłości pana Piotra Walkosza, gdzie rozpoczął się kulig . Sanie zaprzężone w konie przewoziły nas po białej okolicy. Było wesoło, gdyż zdarzały się niespodziewane zmiany kierunku sań, czy nawet przewrócenia. Każdy z nas, a nawet nasi rodzice i nauczyciele, mogli skorzystać z tego typu atrakcji. Następnie miało miejsce ognisko, przy którym jedliśmy ciepłe kiełbaski i piliśmy ciepłą herbatkę.
Potem był czas na rzucanie się śnieżkami, a nawet śpiewanie piosenek.
Ten dzień był wyjątkowo udany.
Dziękujemy serdecznie rodzicom wszystkich uczniów, którzy zaangażowali się w zorganizowanie kuligu.