Dzień Nauczyciela

Dnia 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Z tej okazji odbyło się przedstawienie, w którym udział brali uczniowie kl. VI oraz kl.I gimnazjum. Na początku młodzi aktorzy zaprezentowali w zabawnej formie lekcję wychowawczą. Chór złożony z uczniów kl. II i III gimnazjum wykonał wesołe piosenki o tematyce szkolnej. Następnie zaprezentowała się kl. II SP i wykonała dla nauczycieli utwór „Sto lat”, a uczniowie kl. III SP brawurowo zatańczyli w rytm rock and rolla.
Po występach przewodnicząca szkoły Katarzyna Szyperska w imieniu wszystkich uczniów złożyła nauczycielom życzenia z okazji ich święta i wraz ze swoim zastępcą, Łukaszem Kaczmarkiem, wręczyła im kwiaty i upominki.
Ten dzień był bardzo udany i z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenia.

Aleksandra Krupa kl.II gim.