Dzień Babci i Dziadka w klasie drugiej

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta?
Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości. Dlatego też nie mogło zabraknąć dziadków na uroczystości przygotowanej przez klasę drugą.
Uroczystość rozpoczęła pani Maria Komza, wychowawczyni klasy, która serdecznie przywitała przybyłych gości oraz złożyła im najserdeczniejsze życzenia.
Potem były występy uczniów. Najpierw dzieci złożyły dziadkom życzenia, a następnie zaprezentowały się w przedstawieniu kukiełkowym pt. ,,Na straganie” oraz obdarowali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami i ,,słodkimi całusami”. Po gromkich brawach nastąpił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Podsumowaniem naszej uroczystości były konkursy ,,na wesoło”, w których dziadkowie wraz ze swoimi wnukami bardzo chętnie brali udział. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Wychowawca klasy II: Maria Komza