Biwak w Dąbrowie

W dniach 10-12 września 2015 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami przebywali na biwaku w „Zielonej Szkole” w Dąbrowie niedaleko Kamienia Krajeńskiego. W czwartek po lekcjach udaliśmy się na miejsce. Przywitała nas opiekunka tego obiektu, która przydzieliła nam pokoje. Rozpakowaliśmy się i obejrzeliśmy wszystkie pomieszczenia znajdujące się w szkole oraz obiekty znajdujące się poza nią. Mieliśmy do dyspozycji boiska do piłki nożnej i siatkówki. Mogliśmy też pograć w tenisa stołowego oraz pooglądać telewizję. Wieczorem spędzilismy miło czas przy ognisku.
Następnego dnia po śniadaniu udaliśmy się na długi spacer do najbliższego sklepu. Po powrocie zjedliśmy obiad. Po południu rozpoczęliśmy zabawę w podchody, było świetnie. Gdy wróciliśmy, panie opiekunki rozpaliły ognisko
i kolejny wieczór spędziliśmy w miłej atmosferze. Wieczorem rozmawialiśmy z koleżankami i kolegami w pokojach.
Następnego dnia po śniadaniu spakowaliśmy się i wrócliliśmy do domu.
Wyjazd na biwak okazał się bardzo udany, każdy z nas miło spędził czas.

Uczennice klasy III gimnazjum:
Dominika Banach, Karolina Dura, Klaudia Koniszewska