Bal

Dnia 6 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych przedszkolaków i uczniów klasy II, III szkoły podstawowej. W tym roku bal również odbył się na pięknie udekorowanej przez p. Marię Szczepanik sali wiejskiej. W tym dniu dzieci przebrały się za różne postacie z bajek, filmów. Było bardzo wesoło i kolorowo. Pani Iwona Tusznio – organizatorka balu – zabrała dzieci w podróż po świecie. Dzieci mogły poznać zwyczaje, zabawy, tańce, takich krajów jak: Włochy, Francja, Hiszpania, Grecja, Polska. W czasie zwiedzania krajów miały okazję brać udział w ciekawych konkursach, zawodach, takich jak: wycieczka do pizzerii, spaghetti, budowanie wieży Eiffla, corrida i wiele innych. Szczególnie pomocne w konkurencjach okazały się „wróżki”, które także przybyły na bal. Wszystkim dopisywały wspaniałe humory i trudno było się rozstać. Niespodzianką była także przygotowana dla każdej klasy nagroda ufundowana przez Radę Rodziców.