Bal karnawałowy

Dnia 20 lutego po raz kolejny odbył się w naszej szkole bal karnawałowy.Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, zachęcała do szampańskiej zabawy – najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a potem starszych uczniów klas IV-VI i gimnazjum. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, koty, i różne inne stwory. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.
Królową i królem balu zostali uczniowie klasy IV: Oliwia Łodzińska i Marcin Wnuk.Dzieci bawiły się cudownie, a dobrą muzykę serwował im DJ Łukasz.