Rowerem przed siebie, czyli rowerowa wycieczka klasy trzeciej

Rowerem przed siebie, czyli rowerowa wycieczka klasy trzeciej

W poniedziałek 21 maja klasa III wybrała się na klasową wycieczkę rowerową do Młynek. Zostaliśmy tam zaproszeni przez naszą koleżankę Maję Zielińską. O godzinie 9.00, gdy wszyscy byli gotowi wyruszyliśmy w trasę. Po drodze mogliśmy obserwować piękne krajobrazy naszej najbliższej okolicy. Po dotarciu na miejsce były wspólne gry i zabawy oraz pyszny poczęstunek przygotowany przez mamę i babcię Majki. Czas spędzony na zabawie  szybko minął, więc musieliśmy udać się w drogę powrotną. Uczniowie zmęczeni, ale szczęśliwi powrócili do szkoły. To był naprawdę świetny dzień. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu wycieczki.

                                                         Tekst i foto: Maria Komza – wychowawca